Vonné tyčinky - Golden Buddha  

Vonné tyčinky - Golden Buddha

375

Vonné tyčinky - Golden Buddha od vijayshree sú ručne válcované z prírodných bylín a kvetín. Golden Buddha šťastie, prosperita, spokojnosť, úspech. Vôna je špeciálne ladené pre energetickú podporu a očistu priestoru.Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 2 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 2 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


2,20 € s DPH

1,83 € bez DPH

Pridať do zoznamu želaní

Vonné tyčinky - Golden Buddha

 

 

 

 

 

Vonnú tyčinku umiestnite do stojana na to určenom, alebo do misky s pieskom. Vhodný je pozdĺžny tvar „lyžice", aby popol z tyčinky mal kde dopadať. Potom tyčinku zapáľte a nechajte na krátku chvíľu rozhorieť. Oheň pohybom ruky zhasnite a tyčinku nechajte iba tlieť. Ak nechcete použiť celú tyčinku, môžete ju počas tlenia zhasnúť pritlačením tlejúcej koncovej časti o nehorľavú podložku.

Počet kusov v balení: cca 13-15ks.

Krajina pôvodu: India

Hmotnosť: 15g

Napísať názor

Vonné tyčinky - Golden Buddha

Vonné tyčinky - Golden Buddha

Vonné tyčinky - Golden Buddha od vijayshree sú ručne válcované z prírodných bylín a kvetín. Golden Buddha šťastie, prosperita, spokojnosť, úspech. Vôna je špeciálne ladené pre energetickú podporu a očistu priestoru.Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...