Znížená cena Prívesok Ag - Labradorit, Ametyst, Olivín, Akvamarín  

Prívesok Ag Labradorit, Ametyst, Olivín, Akvamarín

426

Krásny strieborný prívesok 925 Ag s vybrúsenými prírodnými kameňmi labradorit, ametyst, olivín a akvamarín. Rozmer cca 3cm.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 38 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 38 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 3,80 €.


38,40 € s DPH

32,00 € bez DPH

-20%

48,00 €  s DPH

Pridať do zoznamu želaní

Prívesok Ag - Labradorit, Ametyst, Olivín, Akvamarín

Krásny strieborný prívesok 925 Ag s vybrúsenými prírodnými kameňmi labradorit, ametyst, olivín a akvamarín. 

Labradorit  je vysoko mystický a ochranný kameň vnášajúci svetlo do života. Labradorit je kameňom intuície, meditácie a aury, ktorá nas obklopuje ako ochranný obal. Pomáha nám zísť z povrchu ilúzií do hĺbky vnútra a znovu v sebe objaviť pevný bod, večný prameň života a ukľudniť nepokojnú dušu. 

Ametyst je mocný kameň so silnými spiritiuálnymi vibráciami. Bráni nositeľa pred psychickými útokmi, pretože ich energiu premieňa na lásku. Je blahodárny na myseľ, ktorú dokáže ukľudniť a povzbudiť. Priaznivo pôsobí na schopnosť rozhodovania, posiľuje zdravé racionálne uvažovanie človeka.

Olivín prináša šťastie a úspech v podnikaní. Jeho žiara nás obdarúva teplom, životnosťou, radostnú náladou a sviežou energiou. Podľa Mojžišovej druhej knihy bol na náprsníku božích rozhodnutí osadený medzi ďalšími jedenástimi kameňmi aj olivín. V dobe baroka to bol kameň milencov.

Akvamarín svojou nádhernou belasou prežiari Vašu dušu a objaví všetky jej zákutia, odstráni temnotu, prinesie Vám pocit slobody a čistoty. Ohromné liečivé účinky Akvamarínu nezostali nepovšimnuté už v staroveku. Vyvoláva pocit spokojnostia pohody, účinne pomáha při potláčaní stresu a depresii. Je vhodný k meditáciám vytváva ochranný štít aury, prináša nové inšpirácie. Symbolizuje svetlo a čistotu, necháva oddýchnúť nervový systém, zbavuje strachu.

Rozmer: cca 3cm

Napísať názor

Prívesok Ag Labradorit, Ametyst, Olivín, Akvamarín

Prívesok Ag Labradorit, Ametyst, Olivín, Akvamarín

Krásny strieborný prívesok 925 Ag s vybrúsenými prírodnými kameňmi labradorit, ametyst, olivín a akvamarín. Rozmer cca 3cm.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...