Amulety a talizmany Počet produktov v kategórii: 51

Zobrazených 19 - 36 z 51 položiek
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Staroheberjský pre zdravie s čiernou koženou šnúrkou. Amulet proti chorobám, obsahujúci zdravotné zaklínadla pre dasať najdôležitejších orgánov tela, ktoré sa zaručujú za zdravie celého organizmu. Konštalácia vibrujúceho kolesa obklopeného božskými zaklínadlami zaisťuje aby sa organizmus očistil od chorôb. Rozmer: cca 2,5cm 

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Koleso Venuše proti nehodám s čiernou koženou šnúrkou. Amulet zaisťuje bezpečnosť na cestách a chráni pred náhlymi nehodami. Harmonia solárnej konštalacie pod vplyvom Merkura zaisťuje vždy správne funguvanie všetkých hmotných záležitostí, chráni zo všetkých strán - vo vode, vo vzduchu, na zemi i pod zemou. Privádza šťastne k cieľu cesty....

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Yin Yang s čiernou koženou šnúrkou. V kruhu ôsmich trigramov. Symbol pôsobiaci proti zlým silám, spojený so systémom Yijing, ktoré umožňuje nahliadnuť do budúcnosti, ovplyvniť sled udalostí v budúcom živote. Vyjadruje všetky možné kombinácie postavenie síl Yin a Yang. Sila života proti silám zla. Rozmer: cca 3cm.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet Jin-jang s čiernou koženou šnúrkou. Jin-jang čínský symbol filozofie taoismu, symbol stálej existencie a harmónie v celom kosme existujúci vďaka rovnováhe medzi protichodnými prvkami Jin a jang. Symbol vesmírnej rovnováhy, symbol života. Rozmer: cca 2,5cm

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Óm s čiernou koženou šnúrkou. Je vizuálnou formou magického zvuku Óm, je mantrou uľahčujúcou dosiahnutie stavu precitnutia, osvietenia a súznenia s najvyššou mocou. Umiestnenie znaku do kvetu lotosu navodzuje stav pokoja a pohody. Je symbolom absolutna, zjednotenia a múdrosti. Rozmer: cca 2,4cm

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet drak s čiernou koženou šnúrkou. Drak - prináša vodcovské schopnosti a čistotu. Amulet umocňuje silu a rýdzosť a chráni svojho majiteľa v krízových situáciách. Plameň draka ničí zlé moci a myšlienky. Rozmer: cca 4 x 5,7 cm.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Egyptský kríž života Anch s čiernou koženou šnúrkou. V textoch hieroglyfov znamenal život. V symbolike a poverách starovekého Egypta mal poskytovať dlhovekosť, dlhotrvajúce zdravie, bol kľúčom k bráne do raja, mal schopnosť uchovať večný život a šťastie. Vrátil tiež energetickú rovnováhu, zbavoval organizmus škodlivého vlnenia vzniknutých pri...

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Radosť zo života s koženou šnúrkou. Jeden z mnohých magických znakov Šalamúna, stvorený pre obranu pred psychickou depresiou, pred nervovým zrútením a stresom spôsobeným neúspechom. Významne pomáha pri strachu, úzkostí, chráni pred pochybnosťami o vlastných schopnostiach.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,20 € s DPH

  Amulet modré oko veľké slúži na ochranu pred "zlým okom", teda pohľadom, ktorý by mohol spôsobiť urieknutie zranenie alebo smolu osobe, ktorej je určený z dôvodu závisti alebo neprajnosti. Oko je ako zrkadlo, odráža všetko zlo späť k pôvodcovi a privoláva šťastie a úspech.

  5,20 € s DPH
  4,33 € bez DPH
 • 3,70 € s DPH

  Amulet modré oko slúži na ochranu pred "zlým okom", teda pohľadom, ktorý by mohol spôsobiť urieknutie zranenie alebo smolu osobe, ktorej je určený z dôvodu závisti alebo neprajnosti. Oko je ako zrkadlo, odráža všetko zlo späť k pôvodcovi a privoláva šťastie a úspech.

  3,70 € s DPH
  3,08 € bez DPH
 • 4,99 € s DPH

  Srdiečko modré oko. Poskytuje maximálnu ochranu Vášho domova proti zlým duchom, negatívným energiam, zlým luďom. Slúži na ochranu pred "zlým okom", teda pohľadom, ktorý by mohol spôsobiť urieknutie zranenie alebo smolu osobe, ktorej je určený z dôvodu závisti alebo neprajnosti.

  4,99 € s DPH
  4,16 € bez DPH
 • 6,40 € s DPH

  Amulet slúži na ochranu auta pred haváriou. Ako aj pre šťastie a bezpečnosť najmä pri cestovaní autom. Ochráni kdekoľvek, kde to potrebujete. Zaveste na spätné zrkadlo alebo na radiacu páku.

  6,40 € s DPH
  5,33 € bez DPH
 • 7,20 € s DPH

  Tibetský náhrdelník so symbolom nekonečna (Ležatá osmička) s tyrkenitom. Symbolizuje večnosť, nekonečnosť a večné obnovovanie prírody a života. Súvisí s hadou alebo tiež dračou silou, kundalini, ktorá je súčasne silou života. Tyrkenit nám pomáha spirituálne sa naladiť na vyššie energie, čistí a lieči, ochraňuje pred psychickým útokom. 

  7,20 € s DPH
  6,00 € bez DPH
 • 8,20 € s DPH

  Symbol nekonečna (Ležatá osmička) s čiernou koženou šnúrkou. Symbolizuje večnosť, nekonečnosť a večné obnovovanie prírody a života. Súvisí s hadou alebo tiež dračou silou, kundalini, ktorá je súčasne silou života. Osmička je spojená s mocou, ktorá vychádza z vnútra a umožňuje človeku dosiahnuť to, na čo sa zameria. 

  8,20 € s DPH
  6,83 € bez DPH
 • 7,99 € s DPH

  Strom života prívesok s čiernou koženou šnúrkou. Symbol raja, hojnosti a dostatku, nesmrteľnosti a neustáleho znovuzrodenia. Korene má vo vode v podsvetí, jeho kmeň predstavuje pozemský svet a jeho vetvy siahajú do neba. Je spájaný so životodarným a ochraňujúcim vesmírom, z ktorého prichádza elixír alebo bohatstvo života.

  7,99 € s DPH
  6,66 € bez DPH
 • 7,99 € s DPH

  Strom života prívesok s čiernou koženou šnúrkou. Symbol raja, hojnosti a dostatku, nesmrteľnosti a neustáleho znovuzrodenia. Korene má vo vode v podsvetí, jeho kmeň predstavuje pozemský svet a jeho vetvy siahajú do neba. Je spájaný so životodarným a ochraňujúcim vesmírom, z ktorého prichádza elixír alebo bohatstvo života.

  7,99 € s DPH
  6,66 € bez DPH
 • 4,50 € s DPH

  Krásna čakrová kľúčenka so srdiečkom zložená zo siedmých čakrových kameňov -ametyst, lapis lazuli, tyrkys, aventrurín, jantár, tigrie oko, karneol. Jednotlivé polodrahokamy prináležia konkrétnej čakre tela, aby podporili a uviedli ich do rovnováhy.

  4,50 € s DPH
  3,75 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Náhrdelník je vyrobený z čínskeho jadeitu s nastviteľnou šnúrkou. Nosenie náhrdelnika prináša šťastie a dobré zdravie. Jadeitový buddha má moc zaháňať zlých duchov. Už v starej Číne bol považovaný za najcennejší drahokam. Je známy po celom Oriente pre svoj blahodarný vplyv na plodnosť.

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
Zobrazených 19 - 36 z 51 položiek