Amulety a talizmany Počet produktov v kategórii: 50

Zobrazených 1 - 18 z 50 položiek
 • 8,90 € s DPH

  Krásny obojstranný amulet pentagram. Pentagram v kruhu má ochranný význam odráža zlé priania a kliatby, vracia ich k vysielateľom. Pentagram s piatym cípom nahor je považovaný za tzv. čistý pentagram, symbol bielej mágie a ochrana pred zlými silami. Chráni počas magických úkonov.

  8,90 € s DPH
  7,42 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Amulet Runový kruh s čiernou koženou šnúrkou. Runový kruh je starý islandský symbol nazývany tiež Aegishjalmur. Tento amulet je určený na ochranu nositeľa pred všetkými mysliteľnými formami útokov. Aegishjalmur je islandská magická palica ktorá chráni svojho nositeľa a zastrašuje protivníka. Prináša ochranu a neporaziteľnosť. 

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Slovanský amulet Perúnov kvet s čiernou koženou šnúrkou. Ohnivý symbol čistoty Ducha, vládne mocnými uzdravujúcim silami. Ľudovo ho nazývajú Perúnov kvet. Verí sa, že je schopný odhaliť v krajine skryté poklady, splniť priania. V skutočnosti dáva človeku možnosť odhaliť Duchovný sily.

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 7,90 € s DPH

  Slovanský amulet hviezda Roda s čiernou koženou šnúrkou. Je to symbol ochrany, vitálnej energie, múdrosti a porozumenia mágie. Často býva využívaný ako ochranný amulet zaisťuje bezpečnosť na cestách a chráni pred náhlymi nehodami aj astrálnom cestovaní. Osemcípá hviezda je symbolom rozpínajúceho sa Vesmíru. 

  7,90 € s DPH
  6,58 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Slovanský amulet Kolovrat s čiernou koženou šnúrkou. Symbol lásky, harmónie a šťastia v rodine, ľudovo ho nazývali kolovrat. Je to kruh s ôsmimi lúčmi, ktoré majú spoločný smer. Symbolizuje ročný pohyb slnka, večný život a večný pohyb. Kúzelné prívesky so symbolom Kolovratu sú plné sily štyroch prvkov: zem, oheň, vzduch a voda.

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Slovanský amulet slnko s čiernou koženou šnúrkou. Slovanský symbol slnka má posvätný význam - pomáha nadviazať spojenie s predkami, odhaliť potenciál nositeľa a dosiahnuť svoje životné sny a ciele. Starý slovania uznávali slnko ako velmi silný zdroj energie symbolom bojovníkov a víťazov!

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Slovanský amulet Hviezda Lady s čiernou koženou šnúrkou. Lada je považovaná za bohyňu lásky a krásy, žehná manželstvu a je spätá s jarou. Predstavuje celistvú ochranu človeka pred negatívnou (temnou) energiou. Hviezda Lady symbolizuje Matku - Matku Ladu Bohorodičku, ktorá dáva život mnohým slovanským Bohom. Je Matkou Zeme aj Matkou Nebies.

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Slovanský amulet Veles s čiernou koženou šnúrkou. Veles je bohom úrody a hojnosti. Pomáha v obchodovaní, zabezpečuje dostatok, blahobyt, daruje rozhodnosť, odolnosť a inšpiráciu. Sú isté náznaky, že by mohol mať spojenie aj s posmrtným životom. Je jedným z najdôležitejších bohov. Uctievali ho aj Fíni v styku so Slovanmi.

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 5,90 € s DPH

  Ouroboros je jeden z najstarších mystických symbolov na svete. Tento symbol, ktorý vyzerá ako ležatá osmička, poznáme hlavne ako symblo nekonečna. Je to had v tvare osmičky požierajúci si svoj vlastný chvost. Ouroboros je v tomto zmysle symbolom večného života, ktorý nemá počiatok ani koniec.

  5,90 € s DPH
  4,92 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Cigánsky s koženou šnúrkou. Chráni nás pred vlyvmi nášho okolia, ako sú ľudská závisť a zloba, ktoré nás môžu oslabiť či uškodiť. Chráni nás pred čiernou mágiou a urieknutím. Používa sa ako talizman proti zlým duchom, démonom, succubom a inkubom, nehodám, strachu, surovému násiliu, krádežiam, posadnutiu, depresiam.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Štyroch Anjelov s koženou šnúrkou. Ochraňuje a odháňa zlé sily, nazývaný aj magické koleso Tetramorf, ktoré dáva v každom čase a na každom mieste všestranú ochranu vyplyvajúcu z duchovnej všadeprítomnosti Boha a stvoreného nebeského poriadku. Pomáha zachovať čisté svedomie a vyhnúť sa diabolskému pokušeniu. Rozmer: cca 2,5cm

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Magické anagramy lásky s čiernou koženou šnúrkou. Patrí medzi milostné zaklínacie amulety, ktoré majiteľovi prinášajú vytúženú lásku. Milostné zaklínadlá, ktoré majú spôsobit vyslobodenie citov, najtajnejších očakávaní a opätovanie citov. Slúži k prebudeniu spiaceho srdca. 

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Magické koleso úspechu s čiernou koženou šnúrkou. Zabezpečuje úspech v obchode a podnikaní, zaisťuje úspech finančných tranzakcii. Slúži k narastaniu majetku zaistenému životu, napomáha správnemu rozhodovaniu. Rozmer: cca 2,5cm  

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Šalamúnov pentakel múdrosti s čiernou koženou šnúrkou. Slúži k rozvíjaniu intelektu a intelektuálnych schopností. Prebúdza a zvyšuje inteligenciu, dedukčné schopnosti, uľahčuje správne prijatie poučení, dovoľuje ľahšie učenie a pochopenie. Dáva jasnú myseľ a uľahčuje zapamätanie získaných informacii. Rozmer: cca 2,5cm    

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Staroheberjský pre zdravie s čiernou koženou šnúrkou. Amulet proti chorobám, obsahujúci zdravotné zaklínadla pre dasať najdôležitejších orgánov tela, ktoré sa zaručujú za zdravie celého organizmu. Konštalácia vibrujúceho kolesa obklopeného božskými zaklínadlami zaisťuje aby sa organizmus očistil od chorôb. Rozmer: cca 2,5cm 

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Koleso Venuše proti nehodám s čiernou koženou šnúrkou. Amulet zaisťuje bezpečnosť na cestách a chráni pred náhlymi nehodami. Harmonia solárnej konštalacie pod vplyvom Merkura zaisťuje vždy správne funguvanie všetkých hmotných záležitostí, chráni zo všetkých strán - vo vode, vo vzduchu, na zemi i pod zemou. Privádza šťastne k cieľu cesty....

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet - Yin Yang s čiernou koženou šnúrkou. V kruhu ôsmich trigramov. Symbol pôsobiaci proti zlým silám, spojený so systémom Yijing, ktoré umožňuje nahliadnuť do budúcnosti, ovplyvniť sled udalostí v budúcom živote. Vyjadruje všetky možné kombinácie postavenie síl Yin a Yang. Sila života proti silám zla. Rozmer: cca 3cm.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Amulet Jin-jang s čiernou koženou šnúrkou. Jin-jang čínský symbol filozofie taoismu, symbol stálej existencie a harmónie v celom kosme existujúci vďaka rovnováhe medzi protichodnými prvkami Jin a jang. Symbol vesmírnej rovnováhy, symbol života. Rozmer: cca 2,5cm

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
Zobrazených 1 - 18 z 50 položiek