Náramky - Vitalita  Počet produktov v kategórii: 24

Zobrazených 22 - 24 z 24 položiek
 • 9,70 € s DPH
  Novinka

  Achát Botswana náramok 8mm. Používa sa ako amulet kvôli psychickej obrane, pohlcuje negatívnu energiu. Zaháňa depresie a pomáha získať stratené sebavedomie. Pomáha prestať fajčiť, ale pomáha prekonať aj iné závislosti a sebadeštruktívne správania. Je kameňom sebadôvery a finančného rozmachu.

  9,70 € s DPH
  8,08 € bez DPH
 • 7,40 € s DPH
  Novinka

  Jaspis mapa je sfarbený do šedej s rôzne vykreslenými obrazcami pripomínajúcu mapu s mramorovým efektom. Má pozitívne účinky na našu pamäť a sústredenie, preto ho vyhľadávajú študenti, či ľudia s psychicky náročnou prácou. Taktiež ochraňuje a posilňuje dlhodobé vzťahy a lojalitu. Podporuje mentálne a emocionálne stavy, uvádza do rovnováhy city a myseľ,...

  7,40 € s DPH
  6,17 € bez DPH
 • 7,50 € s DPH
  Novinka

  Kryštál praskaný aura náramok. Anjelský modrá aura vzniká nanesením titánu na horský kryštál vzácny kov posilňuje liečivé vlastnosti kryštálu, ale tiež mu dodávajú ďalšie špecifické účinky. Kryštál praskaný aura je kameňom zdravia, šťastia, lásky a bohatstva. Je nositeľom čistého svetla, preto obsahuje všetky farby dúhy, a pôsobí na všetky čakry nášho tela.

  7,50 € s DPH
  6,25 € bez DPH
Zobrazených 22 - 24 z 24 položiek