Sviečky Počet produktov v kategórii: 47

Zobrazených 1 - 18 z 47 položiek
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Michael z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Michael je najčastejšie spomínaný Archanjel. Zbavuje strachu a dodáva odvahu a uvoľňuje energiu. Dodáva silu, aby sme nasledovali pravdu a napĺňali božské poslania. Jeho aura je ožiarená slnečnými lúčami a svojím ohnivým mečom bojuje proti zlu, aby...

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 14,00 € s DPH

  Sviečka čakra 3% esenciálne oleje:  pačuli, labdanum a kadidlo. Z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja - horí až 100 hodín. Sklo je vysokej kvality a ohňovzdorné z recyklovaného skla . Čakry sú predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom, energetické centra v tantristicko-budhistickej vadžrajáne, v joge.

  14,00 € s DPH
  11,67 € bez DPH
 • 5,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Michael modrá z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Michael je najčastejšie spomínaný Archanjel. Zbavuje strachu a dodáva odvahu a uvoľňuje energiu. Dodáva silu, aby sme nasledovali pravdu a napĺňali božské poslania. Jeho aura je ožiarená slnečnými lúčami a svojím ohnivým mečom bojuje proti...

  5,00 € s DPH
  4,17 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Vzostup. Na podporu rozvoja v oblastiach, na ktorých pracujeme. Každá skúsenosť vedie k poznaniu seba samého a postoja, ktorým sa prezentujeme. Zo skúsenosti sa rodí naša osobná pravda.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 14,00 € s DPH

  Sviečka dúhová vôňa na báze esenciálnych olejov: céder, strieborná jedľa a rozmarín. Vôňa a svetlo tejto sviečky umožňujú ľahko vidieť krásnu, pokojnú krajinu, v ktorej sa telo a duša môžu uvoľniť. Z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja - horí až 100 hodín. Sklo je vysokej kvality a ohňovzdorné z recyklovaného skla .

  14,00 € s DPH
  11,67 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Darčeková sada 7 čakier reliéfnych aromatických sviečok s 3% čistých éterických olejov. Z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja ručne vyrobené v Indonézii. Sviečky majú čistú a dlhú dobu horenia cca 5-6 hod. Rozmer sviečky: 4x2cm.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Rafael z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Spolupráca s Archanjelom Rafaelom je pri liečení chorého tela, pretože jeho lúče zaktivizujú a liečia do bunkovej podstaty, napravia meridiány. 

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Dračia sila. Drak je tradičný mýtický tvor s mnohými magickými schopnosťami, neuveriteľnou silou a obrovskou inteligenciou. Odolnosť voči mágii. Energia sviečky je vhodná ako ochrana pred útokmi cudzorodých energií. Slúži k prebudeniu vlastnej vnútornej sily.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Gabriel z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Gabriel je ako jediný z archanjelov, ktorý zodpovedá ženskej časti bytosti. Vedie dúfajúcich rodičov k počatiu svojho dieťaťa. Pomáha rodičom pri výchove ich detí. Je tým, ktorý prináša dobré správy, zdravý rozum a božský cit.

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Láska. Má navodiť stav všeobjímajúcej lásky, bez kritiky, zápletiek a intríg. Pomáha riešiť konflikty v medziľudských vzťahoch. Základom je cítiť sa dobre sám so sebou a s druhými ľuďmi.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 7,00 € s DPH

  Sviečka vonná biela šalvia s éterickým olejom z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Má silné antiseptické a očistné účinky. Upokojuje myšlienky a posilňuje imunitu. Pomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom živote, harmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni. 

  7,00 € s DPH
  5,83 € bez DPH
 • 5,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Gabriel ružová z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Gabriel je ako jediný z archanjelov, ktorý zodpovedá ženskej časti bytosti. Vedie dúfajúcich rodičov k počatiu svojho dieťaťa. Pomáha rodičom pri výchove ich detí. Je tým, ktorý prináša dobré správy, zdravý rozum a božský cit.

  5,00 € s DPH
  4,17 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Partnerstvo. Duchovné srdce je orgán, ktorý túži milovať. Rovnako tak ako rastieme vo všetkých smeroch k sebezdokonaleniu, tak sme vedení k láske, ktorá má hlbšie úrovne poznávania.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 5,00 € s DPH

  Sviečka čierna kryštalická z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Spútava negatívne energie, ruší vplyv čiernej mágie, ničí negatívne myšlienkové formy, ochrana, uvoľnenie a posilnenie vôle. Používa na vyčistenie priestoru a k ochrane.

  5,00 € s DPH
  4,17 € bez DPH
 • 7,00 € s DPH

  Sviečka vonná levanduľa s éterickým olejom z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Vôňa levandule je známa ako relaxačná upokojujúca, liečivá a čistiaca. Uvoľnenie energetických blokov, zmiernenie napätia, podporuje kľudný spánok a pocit šťastia. 

  7,00 € s DPH
  5,83 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Uriel z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Uriel je spomedzi siedmych najviac spätý so zemou. Je považovaný za najmúdrejšieho archanjela, ako starého mudrca. Osvetľuje situácie,  podáva nám prorocké informácie a varovania. Varoval Noeho pred blížiacou sa potopou. Je často identifikovaný ako...

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 5,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Uriel žltá z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Uriel je spomedzi siedmych najviac spätý so zemou. Je považovaný za najmúdrejšieho archanjela, ako starého mudrca. Osvetľuje situácie,  podáva nám prorocké informácie a varovania. Varoval Noeho pred blížiacou sa potopou. Je často identifikovaný...

  5,00 € s DPH
  4,17 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Charizma. Ak sa chceme presadiť, potrebujeme veriť svojim schopnostiam. To, čo neviem, to sa naučím. Som dosť silný na to, aby som zvládol akúkoľvek situáciu. Rozhodol som sa prijať hojnosť do svojho života.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
Zobrazených 1 - 18 z 47 položiek