Sviečky Počet produktov v kategórii: 38

Zobrazených 1 - 18 z 38 položiek
 • 14,00 € s DPH

  Sviečka čakra 3% esenciálne oleje:  pačuli, labdanum a kadidlo. Z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja - horí až 100 hodín. Vôňa a svetlo tejto sviečky umožňujú ľahko vidieť krásnu, pokojnú krajinu, v ktorej sa telo a duša môžu uvoľniť. Čakry sú predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom.

  14,00 € s DPH
  11,67 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Vzostup. Na podporu rozvoja v oblastiach, na ktorých pracujeme. Každá skúsenosť vedie k poznaniu seba samého a postoja, ktorým sa prezentujeme. Zo skúsenosti sa rodí naša osobná pravda.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 5,50 € s DPH

  Darčeková sada 7 čakier reliéfnych aromatických sviečok s 3% čistých éterických olejov. Z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja ručne vyrobené v Indonézii. Sviečky majú čistú a dlhú dobu horenia cca 5-6 hod. Rozmer sviečky: 4x2cm.

  5,50 € s DPH
  4,58 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Rafael z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Spolupráca s Archanjelom Rafaelom je pri liečení chorého tela, pretože jeho lúče zaktivizujú a liečia do bunkovej podstaty, napravia meridiány. 

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 14,00 € s DPH

  Čakrová sviečka s jantrou je z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja - horí až 100 hodín. Sklo je vysokej kvality a ohňovzdorné z recyklovaného skla. Jantra je jeden zo symbolov posvätnej geometrie obsahujúce staroveké posvätné významy. Univerzálna láska, božská harmónia, múdrosť a mier. Veľké vnútorné šťastie a duševné i...

  14,00 € s DPH
  11,67 € bez DPH
 • 5,60 € s DPH

  Z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového oleja - horí až 20 hodín. Sklo je vysokej kvality a ohňovzdorné. Čakry sú predpokladané body spojenia medzi telom a astrálnym telom, energetické centra v tantristicko-budhistickej vadžrajáne, v joge, v tradičnej čínskej medicíne a niektorých ezoterických náukách. Rozmer: 7x5cm.

  5,60 € s DPH
  4,67 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Dračia sila. Drak je tradičný mýtický tvor s mnohými magickými schopnosťami, neuveriteľnou silou a obrovskou inteligenciou. Odolnosť voči mágii. Energia sviečky je vhodná ako ochrana pred útokmi cudzorodých energií. Slúži k prebudeniu vlastnej vnútornej sily.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Gabriel z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Gabriel je ako jediný z archanjelov, ktorý zodpovedá ženskej časti bytosti. Vedie dúfajúcich rodičov k počatiu svojho dieťaťa. Pomáha rodičom pri výchove ich detí. Je tým, ktorý prináša dobré správy, zdravý rozum a božský cit.

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Partnerstvo. Duchovné srdce je orgán, ktorý túži milovať. Rovnako tak ako rastieme vo všetkých smeroch k sebezdokonaleniu, tak sme vedení k láske, ktorá má hlbšie úrovne poznávania.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 7,00 € s DPH

  Sviečka vonná levanduľa s éterickým olejom z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Vôňa levandule je známa ako relaxačná upokojujúca, liečivá a čistiaca. Uvoľnenie energetických blokov, zmiernenie napätia, podporuje kľudný spánok a pocit šťastia. 

  7,00 € s DPH
  5,83 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Uriel z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Uriel je spomedzi siedmych najviac spätý so zemou. Je považovaný za najmúdrejšieho archanjela, ako starého mudrca. Osvetľuje situácie,  podáva nám prorocké informácie a varovania. Varoval Noeho pred blížiacou sa potopou. Je často identifikovaný ako...

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 5,00 € s DPH

  Sviečka - Archanjel Uriel žltá z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Archanjel Uriel je spomedzi siedmych najviac spätý so zemou. Je považovaný za najmúdrejšieho archanjela, ako starého mudrca. Osvetľuje situácie,  podáva nám prorocké informácie a varovania. Varoval Noeho pred blížiacou sa potopou. Je často identifikovaný...

  5,00 € s DPH
  4,17 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Charizma. Ak sa chceme presadiť, potrebujeme veriť svojim schopnostiam. To, čo neviem, to sa naučím. Som dosť silný na to, aby som zvládol akúkoľvek situáciu. Rozhodol som sa prijať hojnosť do svojho života.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Harmónia. Sviečka určená k nájdeniu rovnováhy tak telesnej ako aj psychickej. Vyváženosť v našom živote je nevyhnutná.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 6,00 € s DPH

  Sviečka Budha s citátom z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Budha prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhovekosť, spokojnosť, úspech v povolaní a dosiahnutí vysokého postavenia v úrade a s tým súvisiaci finančný prospech.

  6,00 € s DPH
  5,00 € bez DPH
 • 4,80 € s DPH

  Sviečka - Jin a Jang z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. in jang čínský symbol filozofie taoismu, symbol stálej existencie a harmónie v celom kosme existujúci vďaka rovnováhe medzi protichodnými prvkami Jin a jang. Symbol vesmírnej rovnováhy, symbol života. 

  4,80 € s DPH
  4,00 € bez DPH
 • 13,99 € s DPH

  Ručne vyrobená energetická sviečka Svätá Mária. Vzor sviečky Márie pomáha všetkým, ktorí túžia po vnútornom pokoji a mieri, po láske k sebe a pochopení seba a druhých. Mária je obdarovaná milotou, láskavosťou, nádejou, nežnosťou, milosrdenstvom, dobrotou srdca.

  13,99 € s DPH
  11,66 € bez DPH
 • 4,80 € s DPH

  Sviečka - Lapač snov z vysokokvalitného prírodného rastlinného stearínu z palmového vosku. Pre Indiánov sú sny veľmi dôležité, pretože ich považujú za odkaz duchov a značne ovplyvňujú ich život. Lapač má tú vlastnosť, že zlé nočné mory zachytí v sieťke a prvý ranný lúč ich spáli, zatieľ čo tie dobré nechá skĺznuť po pierkach dole do duše spáča. 

  4,80 € s DPH
  4,00 € bez DPH
Zobrazených 1 - 18 z 38 položiek