Náramky Počet produktov v kategórii: 140

Zobrazených 127 - 140 z 140 položiek
 • 8,90 € s DPH

  Náramok - Bronzit z duchovného hľadiska je to skvelý kameň, ak máte problém so ztišením, pretože vyvoláva úplný pokoj. Je účinný proti kliatbam a je ako čarovný ochranca. Odvracia späť negatívne myšlienky a choroby. 

  8,90 € s DPH
  7,42 € bez DPH
 • 6,90 € s DPH

  Náramok - matný onyx posilnený praskaným kryštálom. Matný onyx je ochranný kameň proti negatívnym vplyvom. Chráni pred čiernou mágiou, či zakliatim. Vedie nás k vážnosti, sebakontrole a cieľavedomosti. Kryštál vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou.

  6,90 € s DPH
  5,75 € bez DPH
 • 7,20 € s DPH

  Zoisit pretvára negatívne energie na pozitívne a udržuje spojenie s duchovnými ríšami.  Podporuje ujasnenie si vlastných myšlienok a premenu deštruktívnych túžob na konštruktívne. Tento kameň zaháňa letargiu a vynáša na povrch potláčané city a pocity, aby sa potom dočkali voľného vyjadrenia.

  7,20 € s DPH
  6,00 € bez DPH
 • 17,99 € s DPH

  Rutil v kryštále nazývaný aj Sagenit či Venušine vlasy AAA quality. Rutilovaný kryštál je veľmi číry horský kryštál s jemnými zlatožltými ihličkami rutilu (titanium dioxid). Rutil v kryštále dokáže účinne integrovať energiu na všetkých úrovniach. Zvyšuje energetické impulzy kryštálu a pôsobí ako veľmi výkonný vibračný liečiteľ. Čistí auru a dodáva jej...

  17,99 € s DPH
  14,99 € bez DPH
 • 4,90 € s DPH

  Tigrie oko nugetky náramok je kameň psychickej sily a odolnosti posilňuje vôľu, sústredenie, myslenie, pamäť, zvyšuje koncentráciu, tvorivosť a kreativitu. V starovekom Grécku bol označovaný ako kameň radosti a duševnej rovnováhy. Posilňuje vôľu, tíši nervy, zaháňa čierne myšlienky a pocit beznádeje.

  4,90 € s DPH
  4,08 € bez DPH
 • 11,20 € s DPH

  Čakrový náramok zložený zo siedmých čakrových kameňov - ametyst, lapis lazuli, akvamarín, aventurín zelený, tigrie oko, kalcit, karneol. Čakrový náramok je posilnený onyxom proti negatívnym vplyvom. Chráni pred čiernou mágiou, či zakliatim.  Jednotlivé polodrahokamy prináležia konkrétnej čakre tela, aby podporili a uviedli ich do rovnováhy.

  11,20 € s DPH
  9,33 € bez DPH
 • 8,70 € s DPH

  Čakrový náramok zložený zo siedmych čakrových kameňov posilnený kryštálom - karneol, jantár, tigrie oko, aventurín zelený, tyrkys, lapis lazuli, ametyst. Jednotlivé polodrahokamy prináležia konkrétnej čakre tela, aby podporili a uviedli ich do rovnováhy.

  8,70 € s DPH
  7,25 € bez DPH
 • 4,99 € s DPH

  Náramok z hematitu strieborného a hematitu dúhového v tvare valec, disk a guľka. Hematit odstraňuje psychicke výkyvy a poruchy, ktoré majú vplyv na zdravie a stav celého organizmu. Prináša nám vnútorný kľud a pocit tepla, bezpečia a ochrany Matky Zeme. Hematit stimuluje vstrebávanie železa a tvorby červených krviniek. Rieši magnetické bloky okolo nás.

  4,99 € s DPH
  4,16 € bez DPH
 • 8,30 € s DPH

  Náramok intuície so symbolom leoparda a matným onyxom. Leopard nám prináša tiché, nenápadné, silne intuitívne schopnosti, vnútorné inštinkty. Pomáha s prekonávaním minulosti. Tiež podporuje citlivosť, vnímanie, napredovanie v snovom svete a v nevedomých oblastiach. Učí nás počúvať svoje srdce a intuíciu a tiež to, kedy a ako reagovať.

  8,30 € s DPH
  6,92 € bez DPH
 • 8,40 € s DPH

  Náramok - Odvahy so symbolom leva, magnezitom a lávovým kameňom. Lev predstavuje vodcovstvo, odvahu, pravdu, vznešenosť a silu. Dôležitým posolstvom leva je byť hrdý na to, kým sme, jednať, ak prídu výzvy, využívať vlastnosti, ktoré máme v náš prospech, ozvať sa, ak treba.

  8,40 € s DPH
  7,00 € bez DPH
 • 12,10 € s DPH

  Tento náramok Vás vďaka lávovému kameňu bude zásobovať celý deň pozitívnou energiou. Horský kryštál číry funguje na všetkých rovinách bytia. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Matný onyx je ochranný kameň proti negatívnym vplyvom. Odoberá z tela negatívnu energiu, ruší karmické príčiny a následky.

  12,10 € s DPH
  10,08 € bez DPH
 • 5,90 € s DPH

  Náramok mix nugetky tigrie oko, býčie oko a sokolie oko. Tigrie oko podporuje zdravie a chráni pred trápením. Svojmu nositeľovi prináša šťastie. Pomáha v časoch smútku a depresie. Býčie oko nám ukazuje, že život je v neustálom pohybe. Vyzýva nás k tomu, aby sme šli stále ďalej a aby sme sa ničoho nebáli. Sokolie oko zosobňuje tvrdé, nekompromisné...

  5,90 € s DPH
  4,92 € bez DPH
 • 7,20 € s DPH

  Náramok - Korál biely bol odjakživa považovaný za ochranný a liečivý kameň.  Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Nosieva sa na to, aby v nás vyvolal vnútornú premenu. Vytrháva nás z letargie a do našich počinov vnáša šťastnú ruku. 

  7,20 € s DPH
  6,00 € bez DPH
 • 11,90 € s DPH

  Mesačný kameň je kameňom nových začiatkov. Ako napovedá jeho meno, je silno spojený s mesiacom a intuíciou. Zvyšuje intuíciu a empatiu. Vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä v dobe splnu. Používa sa na zvyšovanie duševných schopností a rozvíjanie vešteckého umenia.  Mesačný kameň prináša hlboké citové zotavenie. 

  11,90 € s DPH
  9,92 € bez DPH
Zobrazených 127 - 140 z 140 položiek