Náramky Počet produktov v kategórii: 137

Zobrazených 127 - 137 z 137 položiek
 • 6,60 € s DPH

  Aventurín modrý je syntetický alebo zušľachtený kameň, ktorý sa nazýva avanturínové sklo. Bolo vynájdené v 17. storočí v Taliansku. V ezoterike sa využíva ako zdroj energie, predstavuje element hviezdnej oblohy. Priťahuje prosperitu, pomáha detoxikácii organizmu alebo pôdy.

  6,60 € s DPH
  5,50 € bez DPH
 • 7,20 € s DPH

  Zoisit pretvára negatívne energie na pozitívne a udržuje spojenie s duchovnými ríšami.  Podporuje ujasnenie si vlastných myšlienok a premenu deštruktívnych túžob na konštruktívne. Tento kameň zaháňa letargiu a vynáša na povrch potláčané city a pocity, aby sa potom dočkali voľného vyjadrenia.

  7,20 € s DPH
  6,00 € bez DPH
 • 11,90 € s DPH

  Mesačný kameň je kameňom nových začiatkov. Ako napovedá jeho meno, je silno spojený s mesiacom a intuíciou. Zvyšuje intuíciu a empatiu. Vyvoláva zrozumiteľné živé sny, najmä v dobe splnu. Používa sa na zvyšovanie duševných schopností a rozvíjanie vešteckého umenia.  Mesačný kameň prináša hlboké citové zotavenie. 

  11,90 € s DPH
  9,92 € bez DPH
 • 6,80 € s DPH
  Novinka

  Jaspis obrázkový je úzko spätý so zemou, rozpráva pomocou svojich obrázkov posolstvo minulosti, vynáša na povrch potlačené pocity, vinu, nenávisť, lásku. Zaháňa obavy a strach z neistej budúcnosti. V spánku nás obdarúva šťastnými snami. Pomáha pri liečení alergií a posilňuje imunitný systém.

  6,80 € s DPH
  5,67 € bez DPH
 • 6,80 € s DPH

  Opalitový náramok multicolor s odleskami. Každá gulička na náramku sa odleskuje :) Používa sa k posilneniu emočnej sily počas obdobia stresu, keď sa cítime byť pod veľkým tlakom. Óm, je mantrou uľahčujúcou dosiahnutie stavu precitnutia, osvietenia a súznenia s najvyššou mocou. Navodzuje stav pokoja a pohody. Je symbolom absolutna, zjednotenia a múdrosti. 

  6,80 € s DPH
  5,67 € bez DPH
 • 8,70 € s DPH

  Čakrový náramok zložený zo siedmych čakrových kameňov posilnený kryštálom - karneol, jantár, tigrie oko, aventurín zelený, tyrkys, lapis lazuli, ametyst. Jednotlivé polodrahokamy prináležia konkrétnej čakre tela, aby podporili a uviedli ich do rovnováhy.

  8,70 € s DPH
  7,25 € bez DPH
 • 4,99 € s DPH

  Náramok z hematitu strieborného a hematitu dúhového v tvare valec, disk a guľka. Hematit odstraňuje psychicke výkyvy a poruchy, ktoré majú vplyv na zdravie a stav celého organizmu. Prináša nám vnútorný kľud a pocit tepla, bezpečia a ochrany Matky Zeme. Hematit stimuluje vstrebávanie železa a tvorby červených krviniek. Rieši magnetické bloky okolo nás.

  4,99 € s DPH
  4,16 € bez DPH
 • 8,60 € s DPH

  Náramok intuície so symbolom leoparda a achát. Leopard nám prináša tiché, nenápadné, silne intuitívne schopnosti, vnútorné inštinkty. Pomáha s prekonávaním minulosti. Učí nás počúvať svoje srdce a intuíciu a tiež to, kedy a ako reagovať. Achát dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Prináša šťastie tomu, kto ho nosí.

  8,60 € s DPH
  7,17 € bez DPH
 • 8,40 € s DPH

  Náramok - Odvahy so symbolom leva, magnezitom a lávovým kameňom. Lev predstavuje vodcovstvo, odvahu, pravdu, vznešenosť a silu. Dôležitým posolstvom leva je byť hrdý na to, kým sme, jednať, ak prídu výzvy, využívať vlastnosti, ktoré máme v náš prospech, ozvať sa, ak treba.

  8,40 € s DPH
  7,00 € bez DPH
 • 12,10 € s DPH

  Tento náramok Vás vďaka lávovému kameňu bude zásobovať celý deň pozitívnou energiou. Horský kryštál číry funguje na všetkých rovinách bytia. Pohlcuje, ukladá, uvoľňuje a reguluje energiu. Matný onyx je ochranný kameň proti negatívnym vplyvom. Odoberá z tela negatívnu energiu, ruší karmické príčiny a následky.

  12,10 € s DPH
  10,08 € bez DPH
 • 7,20 € s DPH

  Náramok - Korál biely bol odjakživa považovaný za ochranný a liečivý kameň.  Zlepšuje intuíciu a predstavivosť. Urýchľuje učenie sa a preberanie nových poznatkov. Nosieva sa na to, aby v nás vyvolal vnútornú premenu. Vytrháva nás z letargie a do našich počinov vnáša šťastnú ruku. 

  7,20 € s DPH
  6,00 € bez DPH
Zobrazených 127 - 137 z 137 položiek