Zvonkohry, lapače slnka Počet produktov v kategórii: 22

Zobrazených 1 - 18 z 22 položiek
 • 17,90 € s DPH

  Činely Tingshas (ding-shas) sa používajú ako hudobné nástroje v duchovných praktikách, počas meditácie v pravidelných intervaloch, aby sa udržala koncentrácia. Tingshas sú odliate z bronzu a na povrchu sa nachádza osem priaznivých Tibetských symbolov. Vo fensg šuej sa zvuk tingshas používa na prečistenie energie v priestore. 

  17,90 € s DPH
  14,92 € bez DPH
 • 13,50 € s DPH

  Zvonkohra klasik 6 rúrková s prírodným drevom celková dĺžka cca 80cm. Zvonkohra je veľmi silným ochranným a aktivačným nástrojom Feng Šuej, ktorý predstavuje aktivitu, pohyb a jangový kov. 

  13,50 € s DPH
  11,25 € bez DPH
 • 7,60 € s DPH

  Zvonkohra dve rybky a zvončeky rozmer: 45cm. Dvojica Zlatých rybiek je symbol hojnosti, plodnosti, zdravia a dostatku. Posilňujú voľnosť a aktivitu. Výborne sa uplatnia v oblasti Zdravia, Bohatstva alebo Kariéry. Zvonkohry hrajú vo Feng šuej významnú úlohu ako "nápravný" prostriedok na zlepšenie prúdenia energie.

  7,60 € s DPH
  6,33 € bez DPH
 • 11,90 € s DPH

  Zvonkohra žaba a zvončeky rozmer: 46cm. Číňania veria, že nás žaby chránia pred všetkým nešťastím a nebezpečenstvom, ktoré by sa nám mohlo stať. Osobitne priaznivá je trojnohá žaba. Zvyčajne drží mincu v papuľke, akoby prinášala zlato. Zvonkohry hrajú vo Feng šuej významnú úlohu ako "nápravný" prostriedok na zlepšenie prúdenia energie.

  11,90 € s DPH
  9,92 € bez DPH
 • 9,90 € s DPH

  Zvonkohra loď s čínskou mincou uprostred 6 rúrková. Loď vo feng šuej je považovaná za symbol hojnosti, bohatstva a prosperity. Váš domov získa nový impulz k rozvoju. Čínske mince sa používajú na podporu úspechu a bohatstva. Zvonkohry hrajú vo Feng šuej významnú úlohu ako "nápravný" prostriedok na zlepšenie prúdenia energie.

  9,90 € s DPH
  8,25 € bez DPH
 • 9,90 € s DPH

  Zvonkohra slony s čínskou mincou uprostred 6 rúrková. Slony sú symbolom múdrosti, moci, šťastia a dlhovekosti. Slony sú aj symbol plodnosti a lásky. Čínske mince sa používajú na podporu úspechu a bohatstva. Zvonkohry hrajú vo Feng šuej významnú úlohu ako "nápravný" prostriedok na zlepšenie prúdenia energie.

  9,90 € s DPH
  8,25 € bez DPH
 • 9,60 € s DPH

  Zvonkohra sa vo feng šuej používa na prečistenie a harmonizáciu priestoru. Zelená znamená rast, zdravie, vitalitu. V rámci elementov feng šuej reprezentuje drevo. Je to farba, ktorá podporuje celkové zdravie - mysle, tela i duše - tým, že prírodnými vibráciami uvedie organizmum do dokonalej rovnováhy.

  9,60 € s DPH
  8,00 € bez DPH
 • 9,60 € s DPH

  Zvonkohra sa vo feng šuej používa na prečistenie a harmonizáciu priestoru. Fialová je kráľovská, tajomná a ušľachtilá farba, ktorá patrí k elementu ohňa. Je plná túžob, ilúzií, je melancholickou. Je farbou mystiky, podvedomia, tajuplnosti, privádza k meditácií. Fialová farba  stimuluje hormonálnu činnosť a zabezpečuje lepšiu imunitu organizmu.

  9,60 € s DPH
  8,00 € bez DPH
 • 8,60 € s DPH

  Zvonkohra sa vo feng šuej používa na prečistenie a harmonizáciu priestoru. Biela farba je jedinou dokonalou farbou, pretože obsahuje všetky ostatné. Dokáže utíšiť bolesť. Je farbou čistoty, poriadku, neutrality. Vnucuje nevinnosť, láskavosť, čisté city. Čiernu môžeme kombinovať s každou farbou, pretože ich osvieti. V kombinácií s bielou pôsobí slávnostne.

  8,60 € s DPH
  7,17 € bez DPH
 • 12,50 € s DPH

  Krištáľová harmónia srdce vyrobené z precíznou laserovou technológiu z leštenej nerezovej ocele očarí miestnosti. Prináša radostnú, harmonickú a posilňujúcu atmosféru do priestoru. Váš priestor získa príjemnejšie vibrácie a budete sa cítiť svieži a plní energie. Krištáľ patrí medzi najúčinnejšie prostriedky vo Feng šuej. Usmerňuje prúdenie a očistu...

  12,50 € s DPH
  10,42 € bez DPH
 • 12,50 € s DPH

  Krištáľová harmónia mandala vyrobená z precíznou laserovou technológiu z leštenej nerezovej ocele očarí miestnosti. Prináša radostnú, harmonickú a posilňujúcu atmosféru do priestoru. Váš priestor získa príjemnejšie vibrácie a budete sa cítiť svieži a plní energie. Mandala je schopná priaznivo ovplyvniť energetický systém človeka tak, aby pracoval na...

  12,50 € s DPH
  10,42 € bez DPH
 • 22,00 € s DPH

  Odosielame iba kuriérom geis!!. Krásna kovová Špirála DNA s 5cm vybrúsenou krištáľovou guľou, 4cm aqua modrá guľa a krištáľový špic na spodnej časti 3,5cm. Špirála je ukončená háčikom na zavesenie. Špirála DNA vytvára životodarnú energiu „chi", energetizuje priestor, vnáša do neho harmóniu a rovnováhu, znásobuje energiu v priestore. 

  22,00 € s DPH
  18,33 € bez DPH
 • 15,20 € s DPH

  Špirála DNA s krištáľovou guľou je vyrobená z mosadze. Rozmer guľe 4cm. Špirála DNA vytvára životodarnú energiu „chi", energetizuje priestor, vnáša do neho harmóniu a rovnováhu, znásobuje energiu v priestore. 

  15,20 € s DPH
  12,67 € bez DPH
 • 5,20 € s DPH

  Tibetské zvončeky sú neodmysliteľne spojené s rituálmi budhistických mníchov, ktorí ich užívajú na liečenie a čistenie priestoru od zlých duchov. Rovnako ako tibetské misy vydávajú aj tibetské zvončeky alikvótne tóny, ktoré pôsobia na náš organizmus ako vnútorná masáž buniek a pomáhajú tak obnovit našim orgánom ich prirodzené frekvencie. 

  5,20 € s DPH
  4,33 € bez DPH
 • 7,60 € s DPH

  Zvonkohra bambus 5 rúrková. Zvonkohra vyrobená z bambusu slúži na odblokovanie negatívnej energie a podporuje pozitívnu energiu. Zvonkohry skvelo očistia priestor od negatívnej energie a ochraňujú nás pred zlými silami. rozmer: cca 60cm.

  7,60 € s DPH
  6,33 € bez DPH
 • 3,70 € s DPH

  Amulet modré oko slúži na ochranu pred "zlým okom", teda pohľadom, ktorý by mohol spôsobiť urieknutie zranenie alebo smolu osobe, ktorej je určený z dôvodu závisti alebo neprajnosti. Oko je ako zrkadlo, odráža všetko zlo späť k pôvodcovi a privoláva šťastie a úspech.

  3,70 € s DPH
  3,08 € bez DPH
 • 5,20 € s DPH

  Amulet modré oko veľké slúži na ochranu pred "zlým okom", teda pohľadom, ktorý by mohol spôsobiť urieknutie zranenie alebo smolu osobe, ktorej je určený z dôvodu závisti alebo neprajnosti. Oko je ako zrkadlo, odráža všetko zlo späť k pôvodcovi a privoláva šťastie a úspech.

  5,20 € s DPH
  4,33 € bez DPH
 • 4,20 € s DPH

  Kľúčenka - Sova modré oko slúži na ochranu pred "zlým okom", teda pohľadom, ktorý by mohol spôsobiť urieknutie zranenie alebo smolu osobe, ktorej je určený z dôvodu závisti alebo neprajnosti. Sova je symbolom osvietenosti a vedomosti. V európskej kultúre sú spájané s múdrosťou.

  4,20 € s DPH
  3,50 € bez DPH
Zobrazených 1 - 18 z 22 položiek